Beherman Retail Nv

Autoreparatie en -onderhoud

Contact Informatie

Beherman Retail Nv
Haantjeslei 67, Antwerpen (stad), 2018
Antwerpen (stad)
Ontvang routebeschrijving
Openingstijden niet beschikbaar
Fax
03 248 40 52
Call Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Beherman Retail Nv via nummer 03 248 07 77. Beherman Retail Nv primaire categorie is Autoreparatie en -onderhoud. Beherman Retail Nv is gevestigd op Haantjeslei 67.

Employé's
11-50
Jaaromzet
11.000.000 - 50.000.000

Industrie: Automobiel » Autoreparatie en -onderhoud

Actief in:
  • Autoreparatie en -onderhoud
ISIC Codes
4520

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Beherman Retail Nv?

    Beherman Retail Nv's phone number is 03 248 07 77.

  2. 2.Waar is Beherman Retail Nv gevestigd?

    Beherman Retail Nv is located at Haantjeslei 67, Antwerpen (stad), 2018. Get Directions.

  3. 3.Wat is de website van Beherman Retail Nv?

    Beherman Retail Nv's website is www.beherman-antwerpen.be.

  4. 4.Wat is de jaaromzet van Beherman Retail Nv?

    Beherman Retail Nv heeft een jaaromzet van ongeveer 11.000.000 - 50.000.000.

  5. 5.Hoe groot is Beherman Retail Nv?

    Beherman Retail Nv heeft ongeveer 11 personen in dienst.

  6. 6.Hoeveel werknemers heeft Beherman Retail Nv?

    Beherman Retail Nv heeft ongeveer 11 werknemers.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Beherman Retail Nv.