B&B Hotel Gent Centrum

Hotels en motels

4.5★★★★★(1962 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

B&B Hotel Gent Centrum
Voldersstraat 17, 9000 Gent, Belgium
Gent
Ontvang routebeschrijving
Telefoon
Open 24 uur24 Hours
  • maandag24 Uur
  • dinsdag24 Uur
  • woensdag24 Uur
  • donderdag24 Uur
  • vrijdag24 Uur
  • zaterdag24 Uur
  • zondag24 Uur
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met B&B Hotel Gent Centrum via nummer 09 396 61 30. B&B Hotel Gent Centrum primaire categorie is Hotels en motels. B&B Hotel Gent Centrum is gevestigd op Voldersstraat 17, 9000 Gent, Belgium.

Prijs
$$

Industrie: Reizen en Transport » Hotels en motels

Actief in:
  • Hotels en motels
ISIC Codes
5510

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van B&B Hotel Gent Centrum?

    B&B Hotel Gent Centrum's phone number is 09 396 61 30.

  2. 2.Waar is B&B Hotel Gent Centrum gevestigd?

    B&B Hotel Gent Centrum is located at Voldersstraat 17, 9000 Gent, Belgium. Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van B&B Hotel Gent Centrum?

    B&B Hotel Gent Centrum is geopend tijdens de volgende uren: all_days: 24 Hours.

  4. 4.Wat is de website van B&B Hotel Gent Centrum?

    B&B Hotel Gent Centrum's website is www.hotel-bb.com/fr/hotel/gent-centrum.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor B&B Hotel Gent Centrum.