Ascento Brussel

Personeelsadvies

4.0★★★★★(28 recensies, uit externe bronnen)

Contact Informatie

Ascento Brussel
Ikaroslaan 4, 1930 Zaventem, Belgium, Zaventem (gemeente)
Zaventem (gemeente)
Ontvang routebeschrijving
Nu gesloten13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30
  • maandag13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30
  • dinsdag13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30
  • woensdag13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30
  • donderdag13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30
  • vrijdag13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30
  • zaterdagGesloten
  • zondagGesloten
Call E-mail Uitgeven

Omschrijving bedrijf

U kunt telefonisch contact opnemen met Ascento Brussel via nummer 02 600 47 50. Ascento Brussel primaire categorie is Personeelsadvies. Ascento Brussel is gevestigd op Ikaroslaan 4, 1930 Zaventem, Belgium.

Rolstoel Toegankelijk
Parking, Yes

Industrie: Professionele Diensten » Personeelsadvies

Actief in:
  • Personeelsadvies
ISIC Codes
7020

Vragen en Antwoorden

  1. 1.Wat is het telefoonnummer van Ascento Brussel?

    Ascento Brussel's phone number is 02 600 47 50.

  2. 2.Waar is Ascento Brussel gevestigd?

    Ascento Brussel is located at Ikaroslaan 4, 1930 Zaventem, Belgium, Zaventem (gemeente). Get Directions.

  3. 3.Wat zijn de openingstijden van Ascento Brussel?

    Ascento Brussel is geopend tijdens de volgende uren: weekdays: 13:30 – 17:30, 8:30 – 12:30; weekends: Closed.

  4. 4.Wat is de website van Ascento Brussel?

    Ascento Brussel's website is ascento.be/nl/kantoren/ascento-zaventem.

0 Reviews

Wees de eerste die een review schrijft voor Ascento Brussel.