Adeline Pire, logopède
Spraaktherapie
Contact Informatie
Nu gesloten15:00 – 18:00
- maandag15:00 – 18:00
- dinsdag15:00 – 18:00
- woensdag13:00 – 18:00
- donderdag15:00 – 18:00
- vrijdag15:00 – 18:00
- zaterdagGesloten
- zondagGesloten
Omschrijving bedrijf
U kunt telefonisch contact opnemen met Adeline Pire, logopède via nummer 0486 68 39 55. Adeline Pire, logopède primaire categorie is Spraaktherapie. Adeline Pire, logopède is gevestigd op Rue Burette 5, 1495 Villers-la-Ville, Belgium.
Industrie: Medisch » Spraaktherapie
- Spraaktherapie
Vragen en Antwoorden
1.Wat is het telefoonnummer van Adeline Pire, logopède?
Adeline Pire, logopède's phone number is 0486 68 39 55.
2.Waar is Adeline Pire, logopède gevestigd?
Adeline Pire, logopède is located at Rue Burette 5, 1495 Villers-la-Ville, Belgium, Villers-la-Ville (België). Get Directions.
3.Wat zijn de openingstijden van Adeline Pire, logopède?
Adeline Pire, logopède is geopend tijdens de volgende uren: Monday, Tuesday: 15:00 – 18:00; Wednesday: 13:00 – 18:00; Thursday, Friday: 15:00 – 18:00; weekends: Closed.
4.Wat is de website van Adeline Pire, logopède?
Adeline Pire, logopède's website is adelinepirelogo.wixsite.com/my-site.
0 Reviews
Wees de eerste die een review schrijft voor Adeline Pire, logopède.